English

Flagi Firmowe

Flagi Reklamowe

Flagi Firmowe


Projekt flagi

Bez dobrego projektu nie ma dobrego efeku. Twoja flaga powinna być zaprojektowana przez profesjonalnego grafika, aby spełniła swoją rolę i komponowała się do całości wizualnej firmy. Możesz przesłać do nas gotowy projekt flagi (wykonany przez swojego grafika) na odpowiednim nośniku lub skorzystać z usług naszego Studia Graficznego, które ma już na swoim koncie kilkaset zrealizowanych projektów flag dla nawet najbardziej wymagających Klientów.Zadzwoń pod numer (032) 230 10 90 , aby omówić wszelkie szczegóły dotyczące przygotowania projektów graficznych do druku i ich przesyłania do nas.

Nadruk

Trwałe kolory to wyzwanie właśnie dla nas. Żywot flagi jest tak długi jak trwałość nadruku, dlatego drobiazgowo przestrzegamy prawidłowości skomplikowanego procesu nanoszenia obrazu na dzianinę i jego utrwalania. Drukujemy metodą sitodruku, dającą znakomite efekty wizualne i wysoką trwałość. Używamy wodnych farb renomowanej firmy DuPoint Paister, które zostają poddane procesowi utrwalania na dzianinie metodą termiczną. Aby sprostać wymaganiom różnorodnych projektantów graficznych mieszamy barwniki i drukujemy kolorami zgodnymi z ogólnie przyjętą w poligrafii skalą PANTONE, a także RAL. Nadruk na flagach jest jednakowo dobrze czytelny z obu stron – na rewersie oczywiście jako odbicie lustrzane. Nasz proces druku jest neutralny dla środowiska naturalnego.

Flagi firmowe

Wykonywane na nowoczesnych drukarkach cyfrowych MIMAKI o maksymalnej szerokości zadruku nawet do 170 cm. Przenikalność nakładanych farb na bazie alkoholu wynosi aż 95%, konieczne jest utrwalanie teremiczne i obróbka chemiczna. Dzięki tym zabiegom efekt końcowy zadowoli każdego klienta.

Szycie

Cały proces produkcji flag skupiamy w jednym miejscu, aby stale czuwać nad jakością i szybko reagować na życzenia Klientów. Wszystkie szwy flagi wykonane są solidnym, podwójnym ściegiem. Specjalnie wzmacniamy narożniki, aby zapobiec strzępieniu, a po montażowej stronie flagi doszywamy wytrzymałą taśmę poliestrową. Każdy egzemplarz wyposażamy w karabinki z tworzywa sztucznego dla zamocowania flagi na maszcie. Gotową flagę zawsze czeka kontrola jakości
.