Mini Flagi

Mini Flagi

Proporczyki

Produkujemy proporczyki narodowe, firmowe i okolicznościowe w formie prostokąta o wym. 13×22 cm. Proporczyki narodowe są dostępne w ciągłej sprzedaży. Na indywidualne zamówienie, możemy wykonać proporczyki w dowolnym kształciei rozmiarze, również z dodatkowym ozdobnym obszyciem.

Proporczyk

Proporczyki

Proporczyki Klubowe

BatFaniki

Proponujemy nowe kształty batfaników stołowych, które z giętym drucianym maszcikiem potrafią przyciągnąć spojrzenie klienta. Wykonane z satynowej tkaniny poliestrowej, standardowo obszyte białym ozdobnym sznurkiem. Dostępne w 4 wymiarach:  9 cm x 27 cm, 14 cm x 28 cm, 9.5 cm x 22 cm, 9 cm x 29 cm. Minimalne zamównie: 10 sztuk.
BatFanik T (9 cm x 27 cm) Big Ears (14 cm x 28 cm) BatFanik Beach (9.5 cm x 22 cm) BatFanik S (9.5 cm x 22 cm)

BatFanik Beach (23,2 x 45,5)

Batfanik Beach to największy proporczyk biurkowy w kształcie skrzydła owada. Wydruk wykonany cyfrowo i termotransferem przeniesiony na materiał poliestrowy o gr. 115 g/mkw. Z lewej strony powstaje lustrzanne odbicie prawej z 100% nasyceniem kolorów. Batfanik beach obszyty jest czarnym tunelem. Konstrukcja maszciku wykonana jest z włókna szklanego, dokręcona do okrągłej aluminiowej podstawy. Całość zapakowana jest w czarne etui. Wymiar: 23,2 x 43,5 cm  Realizujemy zamówienia od 10 szt.

BatFan Mini Beach BatFan Mini Beach

BatFan Mini Beach

BatFanik Beach z przyssawką

Batfanik beach z przyssawką, daje nam możliwość montażu na dowolnej gładkiej powierzchni zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej czy będzie to dach lub błotnik samochodu, czy szyba sklepowej witryny. Maszt z batfanikiem jest regulowany w stosunku do podstawy pod dowolnym kątem.

Druk sublimacyjny na materiale poliestrowym o gr. 115 gr/mkw z pełnym przebiciem na lewą stronę. Wykończenie czarnym tunelikiem z poliestrowej taśmy.

BatFanette-Beach-Suction

Flagietki

Flagietki drukowane są na satynie z połyskiem o gramaturze 180g/mkw. Mają wymiar 15 x 24 cm i 100% przedruk z drugiej strony (lustrzane odbicie). Obszycie to tylko ciasny otwarty tunelik idealnie pasujący na druciany maszt. Boki cięte są do rozmiaru i nie są obszywane.Flagietki narodowe w większosci państw europejskich i znaczących państw świata, posiadamy na stanach magazynowych. Flagietki firmowe drukujemy w ilościach od 10szt.

Flagietki Flagietki
BatFan M
magnetMagnetyczne montowanie flag samochodowych jest świetnym rozwiązaniem, jeśli chcą Państwo mieć możliwość ich montażu bez wiercenia otworów, a w razie potrzeby – ich szybkiego usunięcia.

Mogą być one używane, jeśli maska samochodu wykonana jest ze stali.

Dopuszczalna prędkość maksymalna zależna jest od wysokości masztu, siły magnesu oraz od masy flagi.