Maszty

flaga plejada

Maszty
Kliknij obraz, aby go powiększyć

Maszty stacjonarne 

(podstawa zabetonowana w gruncie) w ciagłej sprzedazy oferujemy w dwóch rodzajach:

  • aluminiowe
  • z włókna szklanego

Oba rodzaje mogą występować w trzech wersjach:

Internal

Wyposażony w mechanizm do wciągania i opuszczania flagi, znajdujący się wewnątrz masztu. Z zewnątrz aluminiowe zamknięcie na kluczyk. Dodatkowym elementem (za dopłatą) jest wciągane ramię (windtrucker) umożliwiające rozpoztarcie flagi w bezwietrzne dni.Top masztu wieńczy ozdobna srebrna lub złota głowica. 

Maszty Zewnętrzny

Banerbar

Stałe obrotowe ramie ze srebrną lub złotą głowicą powoduje że flaga jest cały czas rozpostarta. Założenie i zdjęcie flagi następuje po uprzednim położeniu całego masztu. Wybierając ten produkt, trzeba się zastanowić czy jest możliwość demontażu masztu do wymiany flagi.

Maszty Zewnętrzny

Standard

Flaga na maszt wciągana jest za pomocą linki umieszczonej na zewnątrz masztu.Linka wiązana jest do knagi.Top masztu zdobi srebrna lub złota obrotowa głowica.

  • Montaż

Oferujemy kompleksową usługę montażu masztów flagowych zgodnie ze wskazaną przez Klienta lokalizacją. Aby uzyskać pełne informacje na temat warunków stawiania masztów (podłoże, przepisy architektoniczne, rozmieszczenie), zadzwoń pod numer 032 230 10 90.

  • Gwarancja

Nowoczesne i bardzo trwałe materiały jakimi są zarówno włókno szklane jak i aluminium pozwalają nam udzielać aż 5-letniej gwarancji na każdy maszt (nie dotyczy osprzętu).