+48 32 230 10 90

Banery Kościelne na Komunię Świętą

Obrazy na Komunię Świętą

Banery Koscielne na Adwent i Boze NarodzenieBanery Koscielne na Triduum PaschalneBanery Koscielne na okres WielkanocnyBanery kościelne na Komunię ŚwiętąBanery Kościelne na BierzmowanieOłtarze i Banery na Boże CiałoBanery Kościelne na Tajejmenice RóżańcaBanery z Najświętszą Maryją PannąBanery z Jezusem ChrystusemBanery z Papieżem, Świętymi, BłogosławionymiWydruki OkolicznościoweObrazy i Obrazki Religijne, Grafika Liturgiczna

Bannery Komunijne do kościoła

Od 1998 roku, kiedy nasza firma A3 Producent Flag jako pierwsza w Polsce zainwestowała w maszyny do druku wielkoformatowego na materiałach PCV, do grona naszych licznych odbiorców dołączyła większość parafii w kraju. Każdego roku do wszystkich parafii wysyłamy katalog z propozycjami wydruków na cały rok liturgiczny. Znajdują się w nim bannery na Boże Narodzenie lub Triduum Paschalne, wydruki na okres Wielkanocny, Pierwszą Komunię lub bierzmowanie, ołtarze na Boże Ciało i wiele innych propozycji z wizerunkami błogosławionych i świętych, dostępnych w naszej bazie graficznej.

Dekoracje komunijne

Bannery komunijne, wydruki na Pierwszą Komunię, plakaty do kościołów drukujemy na materiałach PCV o gramaturze 600 g/mkw lub materiałach poliestrowych o gramaturze 200 g/mkw i 110 g/mkw. Bannery komunijne, zarówno na materiałach bannerowych, jak i poliestrowych, drukowane są na maszynach o szerokości druku 320 cm. Większość dekoracji pierwszokomunijnych znajduje się zazwyczaj wewnątrz kościołów, dlatego polecamy szczególnie materiały poliestrowe o gramaturze 200 g/mkw, które są lżejsze, łatwiejsze w montażu i przechowywaniu, a także pochłaniają odbijające się światło z kościelnego oświetlenia i fotograficznych lamp odbłyskowych. Dekoracje pierwszokomunijne wykonujemy między innymi z naszych przygotowanych grafik religijnych, których w katalogu dostępnych jest kilkadziesiąt. Korzystamy również z plików graficznych, zdjęć i obrazków, przesłanych do nas przez parafie lub prywatne osoby. Zdarzają się także projekty z imionami i zdjęciami dzieci komunijnych, które rodzice dołączają, aby stworzyć nowy, indywidualny projekt. Plakaty komunijne mogą mieć różne wykończenia – na przykład tunele na górze i na dole wydruku, w które wkładane są drewniane drążki. Do drążków przypina się następnie jutowy sznur, a ładne, ozdobne kulki wykończają mocowanie. Zdarzają się projekty z imionami i zdjęciami dzieci pierwszokomunijnych. Pliki dosyłane indywidualnie powinny mieć najwyższą możliwą rozdzielczość i informację o ilości, białym czy kolorowym tle, kiedy ma nastąpić wysyłka i dostawa pod wskazany adres, czy osoba zamawiająca będzie w tym dniu obecna.

Koszt dekoracji kościoła

Koszty plakatów kościelnych na Pierwszą Komunię zależą od ilości metrów kwadratowych wydrukowanego bannera komunijnego. Dla produktów w rozmiarach 1-5 mkw. cena wynosi 85 zł/mkw, przy rozmiarach z zakresu 6-20 mkw. – 79 zł/mkw, a powyżej 21 mkw. – 69 zł/mkw. Do ceny wydruku religijnego należy doliczyć koszt przesyłki kurierskiej, czyli około 30 zł za jedną paczkę o wadze do 30 kg. Dostawa do kościoła lub domu odbywa się następnego dnia roboczego po odbiorze przesyłki z siedziby naszej firmy.

Jak zamówić bannery komunijne?

Zamówienia na wydruki komunijne przyjmujemy telefonicznie, mailowo i osobiście. Nasze propozycje na bannery pierwszokomunijne zawarte są w katalogu wysyłanym do parafii, dostępnym również na stronie internetowej. Każda z grafik przedstawionych w katalogu ma swój symbol, np. KS 032c, a następnie podane są proporcje, np. 1:2,15. Pierwsza liczba oznacza wysokość grafiki, a druga jej szerokość. Trzecie oznaczenie to przykładowe wymiary, jakie można zamówić, zachowując proporcje, czyli nie naruszając oryginalnego widoku. Jeżeli jednak chcemy zamówić daną grafikę w innych proporcjach (zmiana szerokości lub wysokości), musimy się liczyć z utratą części obrazu. Nasi graficy pomogą dopasować banner komunijny do każdego wnętrza kościoła.
Pliki dosyłane indywidualnie powinny mieć najwyższą możliwą rozdzielczość oraz zawierać informacje o ilości, rodzaju tła (białe czy kolorowe), a także kiedy ma nastąpić wysyłka i dostawa pod wskazany adres oraz czy osoba zamawiająca będzie w tym dniu obecna.

Serdecznie zapraszamy do zakupu naszych bannerów komunijnych.