+48 32 230 10 90

Kanapki Owalne

Potykacz typu pop out, potykacze typu pop out

 

 

Sandwiche, czyli kanapki plażowe lub kanapki reklamowe, to indywidualne rozwiązanie naszej firmy A3 Producent Flag. Większość wzorów prezentowanych na naszej stronie www.a3.com.pl jest zastrzeżona w urzędzie patentowym.
Reklama typu Sandwich
Kanapki plażowe są unikalnym produktem na naszym rynku, ale coraz więcej firm zaczyna wykorzystywać sandwiche w reklamie zewnętrznej. Z reklamą typu sandwich można się spotkać na plażach, boiskach do siatkówki, polach golfowych i torach rajdów samochodowych. Reklama zewnętrzna typu sandwich, czyli kanapka plażowa, to, jak sugeruje nazwa, lekki, składany produkt zapakowany w estetyczną torbę. Kompaktowa budowa wpływa na łatwość transportu oraz montażu. Konstrukcję nośną sandwicha stanowią wytrzymałe pręty z włókna szklanego, odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie warunków atmosferycznych. Pręty te w kanapkach umieszczane są w zewnętrznym tunelu z grubej taśmy poliestrowej. Każdy sandwich wyposażony jest w montażowe szpilki o długości 25 cm, za pomocą których można zakotwić kanapkę w gruncie. Dodatkowo oferujemy obciążniki piaskowe, zakładane na dolne taśmy dystansowe. Kanapki reklamowe z obciążnikami piaskowymi ustawiane są na twardych powierzchniach, asfaltach, kostce brukowej – w miejscach, gdzie nie ma możliwości wbicia szpilek w grunt.

Rozmiar reklamy typu Sandwich:

Kanapki owalne w formie ziarna fasoli proponujemy w następujących rozmiarach: 120×70 cm, 180×115 cm, 200×100 cm, 250×100 cm i 273×136 cm.
Kanapki prostokątne poziome dostępne są w rozmiarach: 120×80 cm, 150×75 cm, 200×100 cm, 200×140 cm, 250×100 cm, 300×100 cm.
Kanapki prostokątne pionowe w kształcie dzwonu produkujemy w rozmiarach: 100×150 cm, 100×200 cm, 75×250 cm, 100×300 cm i 150×300 cm.
Kanapki okrągłe mają średnicę 150 cm.
Kanapki trójkątne mają tylko jeden wymiar: 140 x140 cm.

Sandwich Reklama zewnętrzna.

Sandwich jako reklama zewnętrzna może idealnie wpasować się we wszelkie eventy. Klienci naszej firmy umieszczają je na basenach pływackich, podczas turniejów tenisa, na zawodach polo, meczach koszykówki i zawodach żużlowych. Sandwiche zawsze od razu przyciągają uwagę kibiców, są estetyczne, dobrze napięte i miłe dla oka. Kanapki plażowe mogą posłużyć także jako ogrodzenie boiska do siatkówki albo piłki plażowej, wydzielić teren do biegu ulicznego lub tras narciarskich. Wszystkie kanapki składane są w tzw. ósemkę, co daje dwukrotnie mniejszy wymiar po obwodzie podczas transportu niż po rozłożeniu sandwicha. Składanie i rozkładanie kanapki jest bardzo proste i nieuciążliwe, trwa około 20 sekund, a po wyciągnięciu z torby sandwich jest gotowy do ustawienia. Pręty z włókna szklanego zapewniają kanapkom obojętność na wyładowania atmosferyczne, czyniąc z nich idealną reklamę na dużych, otwartych przestrzeniach, takich jak pola golfowe.

Dlaczego warto zamówić reklamę typu Sandwich u nas?

Zamawiając reklamę typu sandwich w firmie A3 Producent Flag, możecie Państwo być pewni, że otrzymacie produkt najwyższej jakości, dopasowany w najdrobniejszych szczegółach i sprawdzony na światowych rynkach. Opracowane przez naszą firmę unikalne wzory, zastrzeżone w urzędzie patentowym, gwarantują również, że nikt nie zarzuci Państwu wykorzystywania czyjejś własności. Oferujemy krótkie terminy realizacji – większość zamówień opuszcza naszą firmę po upływie 24 godzin. To atut, który sprawia, że zostawiamy naszą konkurencję daleko w tyle.
Serdecznie zapraszamy do zakupu tego wyjątkowego produktu.

Wzór Przemysłowy: NR13516

 

Skladanie

ObciążnikiObciążniki do kanapek wykonane są z czarnej wytrzymałej kodury. Jako obciążenie polecamy żwir, kamyczki lub piasek (2,5 kg). Mocuje się je do taśmy dystansującej za pomocą rzepa. Wymiary obciążnika 50 x 12 x 7 cm

Obciążniki

Obciążniki