Flagi Firmowe

Flagi Reklamowe


Projekt flagi

Bez dobrego projektu nie ma dobrego efeku. Twoja flaga powinna być zaprojektowana przez profesjonalnego grafika, aby spełniła swoją rolę i komponowała się do całości wizualnej firmy. Możesz przesłać do nas gotowy projekt flagi (wykonany przez swojego grafika) na odpowiednim nośniku lub skorzystać z usług naszego Studia Graficznego, które ma już na swoim koncie kilkaset zrealizowanych projektów flag dla nawet najbardziej wymagających Klientów. Zadzwoń pod numer (032) 230 10 90, aby omówić wszelkie szczegóły dotyczące przygotowania projektów graficznych do druku i ich przesyłania do nas.

Nadruk

Trwałe kolory to wyzwanie właśnie dla nas. Żywot flagi jest tak długi jak trwałość nadruku, dlatego drobiazgowo przestrzegamy prawidłowości skomplikowanego procesu nanoszenia obrazu na dzianinę i jego utrwalania. Drukujemy metodą sitodruku, dającą znakomite efekty wizualne i wysoką trwałość. Używamy wodnych farb renomowanej firmy DuPoint Paister, które zostają poddane procesowi utrwalania na dzianinie metodą termiczną. Aby sprostać wymaganiom różnorodnych projektantów graficznych mieszamy barwniki i drukujemy kolorami zgodnymi z ogólnie przyjętą w poligrafii skalą PANTONE, a także RAL. Nadruk na flagach jest jednakowo dobrze czytelny z obu stron – na rewersie oczywiście jako odbicie lustrzane. Nasz proces druku jest neutralny dla środowiska naturalnego.

Flagi firmowe

Wykonywane na nowoczesnych drukarkach cyfrowych MIMAKI o maksymalnej szerokości zadruku nawet do 180 cm. Przenikalność nakładanych farb na bazie alkoholu wynosi do 95%, konieczne jest utrwalanie teremiczne i obróbka chemiczna. Dzięki tym zabiegom efekt końcowy zadowoli każdego klienta.

Szycie

Cały proces produkcji flag skupiamy w jednym miejscu, aby stale czuwać nad jakością i szybko reagować na życzenia Klientów. Wszystkie szwy flagi wykonane są solidnym, podwójnym ściegiem. Specjalnie wzmacniamy narożniki, aby zapobiec strzępieniu, a po montażowej stronie flagi doszywamy wytrzymałą taśmę poliestrową. Każdy egzemplarz wyposażamy w karabinki z tworzywa sztucznego dla zamocowania flagi na maszcie. Gotową flagę zawsze czeka kontrola jakości.
.