+48 32 230 10 90

Flagi Firmowe

Flagi firmowe

Główną działalnością Firmy A3 jest produkcja flag. Jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku, a nasze flagi powiewają na masztach zarówno w Polsce, jak i w wielu innych europejskich krajach. Wykonujemy flagi firmowe dla szerokiego grona odbiorców, nie ograniczając się jedynie do branży budowlanej, chemicznej czy stacji paliw.
Produkujemy flagi firmowe, flagi narodowe, ale także lekkie i przenośne systemy BatFan, flagietki na stoły konferencyjne, flagi kibica, megaflagi i wiele innych produktów.

Flagi powstają procesie druku cyfrowego:

Cały proces produkcji skupiony jest w jednym miejscu, dzięki czemu możemy stale czuwać nad jakością naszych produktów i szybko reagować na życzenia Klientów. Wszystkie szwy flag wykonane są solidnym podwójnym ściegiem. Na życzenie wzmacniamy narożniki flag, aby zapobiec strzępieniu. Po montażowej stronie doszywamy wytrzymałą taśmę poliestrową oraz karabinki z tworzywa sztucznego do zamocowania flagi na maszcie. Każdą gotową flagę zawsze czeka także kontrola jakości.
Flagi wykonujemy na zamówienie, pracując zgodnie z życzeniami Klienta. To Państwo ustalacie projekt graficzny, który ma być wykonany na fladze, a my dostosowujemy rodzaj wykończenia tak, by ułatwić sprawne zawieszenie flagi na maszcie. Czasem wymaga to uzyskania dodatkowych informacji ze strony Klienta, gdyż nie każdy zna się na sposobie wieszania flag. Na szczęście nasi pracownicy w biurze obsługi pomogą Państwu rozwiać wszelkie wątpliwości.

Sposób konserwacji flag

Zaleca się nie doprowadzać do silnego zabrudzenia flagi, szczególnie w warunkach odbiegających od przeciętnych, np. w przypadku narażenia na kwaśne deszcze, czy bliskości intensywnych źródeł zanieczyszczeń.
Przed praniem zasadniczym flagę należy wypłukać pod bieżącą wodą w celu usunięcia nagromadzonego pyłu. Prać mechanicznie, co dwa tygodnie, w ogólnie dostępnych środkach piorących i temperaturze 60-70oC lub zlecić pranie w usługowych zakładach pralniczych.
Suszyć w stanie rozwieszonym. Prasować w temperaturze 150oC. Nie chlorować.

Zasady użytkowania flag

1. Flagi muszą mieć dostatecznie dużo miejsca, by swobodnie powiewać na wietrze, nie zahaczając o drzewa, maszty, druty czy budynki.
2. „Przy prędkości wiatru 60 km/h i powyżej należy BEZWZGLĘDNIE ŚCIĄGNĄĆ FLAGI Z MASZTU, jeżeli prędkość wiatru jest wysoka, ale nie przekracza 60 km/h, wówczas należy obniżyć flagi do połowy masztu
3. Flagi należy prać wystarczająco często, zanim brud wniknie w strukturę materiału. Sugerowany okres konserwacji maksymalnie co trzydzieści dni.
4. W przypadku ewentualnych uszkodzeń wynikających z niewłaściwego użytkowania flag należy natychmiast oddać je do naprawy (by nie dopuścić do dalszego prucia się materiału). Usługa serwisowa jest odpłatna.
5. Prosimy przestrzegać symboli pralniczych.
6. Nasze flagi i transparenty produkowane z markowego poliestru możecie Państwo czyścić bez obaw, że kolory się spiorą.
7. Ostrzegamy natomiast, że proces czyszczenia chemicznego może doprowadzić do niekorzystnej zmiany kolorów flag. Dlatego odradzamy klientom ten sposób prania.
Na flagi firmowe udzielamy gwarancji
1. A3 Producent Flag M. Szymura, M. Szymura sp. j. gwarantuje dobrą jakość i prawidłowe funkcjonowanie wyrobów z poliestru w zakresie nadruku i wykończenia przez okres 6 miesięcy.
2. W przypadku ujawnienia się wad, o których mowa w pkt. 1, Firma A3 zobowiązuje się do ich bezpłatnego usunięcia w terminie 14 dni od momentu zgłoszenia reklamacji i dostarczenia wyrobów do siedziby firmy.
3. Nabywcy przysługuje prawo wymiany flag na nowe w przypadku braku możliwości usunięcia wady.
4. Flagi należy prać w ogólnodostępnych środkach piorących, w temperaturze od 30 do 70oC. Nie chlorować.
5. Gwarancja nie obejmuje:
– uszkodzeń mechanicznych wynikających z zainstalowania flag w warunkach odbiegających od przeciętnych (np. kwaśne deszcze, bliskość intensywnego źródła zanieczyszczenia, bardzo silne wiatry);
– uszkodzeń i wad powstałych na skutek nieprawidłowego zainstalowania, przechowywania i konserwacji wyrobów oraz użytkowania ich niezgodnie z przeznaczeniem.

Zalecamy pranie flag co 2-3 tygodnie, w zależności od stanu zabrudzenia, w profesjonalnej firmie czyszczącej.
W przypadku bardzo silnych i porywistych wiatrów prosimy o opuszczenie flagi lub wręcz zdjęcie jej z masztu.Zasady użytkowania flagdownload