+48 32 230 10 90

Stoły Cateringowe


 

Firma A3 Producent Flag posiada bogatą ofertę eventowego wyposażenia: składane stoły cateringowe i koktajlowe – prostokątne i okrągłe, leżaki reklamowe, krzesła reżyserskie, pufy, kostki reklamowe, maty reklamowe i obrusy do stołów cateringowych. Stale utrzymujemy dostępność konstrukcji powyższych produktów na stanach magazynowych, aby w każdej chwili móc szybko zrealizować Państwa zamówienie.

Konstrukcja stołów cateringowych

Składane stoły cateringowe oferujemy w dwóch kształtach: prostokąta i koła. Zarówno stół cateringowy okrągły, jak i prostokątny, ma blat w kolorze białym wykonywany w 100% z polipropylenu. Metalowy stelaż z proszkowo malowanych rurek o średnicy 23 mm zakładany jest w odpowiednie uchwyty i zabezpieczenia, co przekłada się na wysoką stabilność konstrukcji po rozłożeniu.

Wymiary stołów cateringowych

Stół cateringowy prostokątny składany jest w połowie, a jego rozmiar po złożeniu wynosi 74,5x90x8,5 cm. Do transportu wyposażony został w metalowy uchwyt. Po rozłożeniu stół ma następujące wymiary: 180 cm długości, 74 cm szerokości i 73,5 cm wysokości, a jego waga wynosi 11,75 kg.
Stół cateringowy składany okrągły ma następujące wymiary: 110 cm wysokości i 80 cm średnicy blatu. Wymiary po złożeniu wynoszą 78,5x137x6 cm, a waga 7,9 kg.
Każdy egzemplarz stołu cateringowego zapakowany jest w kartonowe opakowanie.

Obrusy na stoły cateringowe

Zarówno do stołów cateringowych i koktajlowych okrągłych, jak i prostokątnych, możecie Państwo zamówić w naszej firmie stosowne obrusy drukowane na materiałach elastycznych lub zwykłych tkaninach, z wykończeniem plamoodpornym lub bez.
Posiadamy wykroje do oferowanych stołów, umożliwiające uszycie obrusu z odpowiednimi nadrukami na elastycznej dzianinie. Materiał stretch, stosowany do stołów cateringowych i stołów koktajlowych, to 300-gramowy poliester z dodatkiem elastanu, który zapewnia odpowiednią grubość i strukturę obrusu. Materiał zakrywa cały blat, jest naciągany i, po naprężeniu, mocowany do nóżek stołu.
Do stołów cateringowych prostokątnych i do stołów koktajlowych okrągłych produkujemy również obrusy z materiałów bez dodatków rozciągających. Są to tkaniny poliestrowe o gramaturze od 130 do 260 g/mkw. Obrusy te są o około 50 cm szersze i 50 cm dłuższe od wymiaru blatu stołu i luźno zwisają z jego krawędzi, tworząc falbanę.
Druk sublimacyjny transferowy (druk na papierze przenoszony następnie na kalandrze na elastyczny materiał) umożliwia uzyskanie doskonałej jakości, pełnej gamy kolorystycznej CMYK i wysokiej trwałości grafik przedstawionych na obrusach.

Dlaczego warto zamawiać w a3.com.pl

Wysoka jakość oferowanych stołów koktajlowych i cateringowych, dopracowane poszycia i obrusy, najwyższej jakości sublimacyjne wydruki, krótki czas realizacji oraz trzydziestoletnie doświadczenie w produkcji materiałów reklamowych przekładają się na setki zadowolonych klientów i dają Państwu pewność, że współpraca z naszą firmą będzie owocna.
Serdecznie zapraszamy!