+48 32 230 10 90

Bezpieczna Reklama

Trójkąty reklamowe, bezpieczne bandy, czy bandy reklamowe to produkty, które znajdziecie Państwo w ofercie firmy A3 Producent Flag. Bezpieczne bandy wykonujemy już od kilkunastu lat i oferujemy pod postacią dwóch produktów naszej firmy – Sideline Safe oraz Toblerone.

Bezpieczna banda Sideline Safe

Sideline Safe sport barriers to nasz produkt przeznaczony głównie na eksport, chociaż coraz częściej znajduje zastosowanie również na rynku krajowym. Bezpieczna banda jest wypełnionym specjalną pianką pokrowcem z wytrzymałej cordury, obszytym jednostronnie grafiką, lub wykonanym w całości z cordury z naszytym rzepem, do którego montowana jest grafika wydrukowana na 200-gramowym materiale poliestrowym.
Wymiary dostępnych band reklamowych wynoszą: 120×60 cm, 240×60 cm i 140×75 cm.
Inne wymiary wykonujemy na specjalne zamówienie. Każda z band reklamowych ma w dolnej części metalowe trójkąty, a w komplecie szpilki umożliwiające montaż na trawiastej nawierzchni.
sideline-safe

Grafika drukowana jest metodą sublimacji transferowej na wodoodpornej tkaninie poliestrowej o gramaturze 280g/mkw z certyfikatem trudnopalności B1. W zależności od opcji, grafika albo jest wymienną częścią albo tworzy całość bezpiecznej reklamy. Grafika wymienna mocowana jest do bazy za pomocą rzepów. Reklamy występują w formie stałej lub składanej. Do miękkiego podłoża mocowane są za pomocą szpilek.
Bezpieczne reklamy oferujemy w następujących wymiarach:

Jednoczęściowa:

50×25 cm
120×60 cm
50×50 cm
140×75 cm
(dodatkowe usztywnienie z płyty pvc 5 mm)

Bezpieczna reklama

Wieloczęściowa (Składana):

240×60 cm
Bezpieczna reklama

Trójkąt reklamowy Toblerone

Trójkąty reklamowe Toblerone to właściwy wybór dla klientów eksponujących swoje reklamy na zewnątrz.
Najbardziej popularnym rozmiarem, znajdującym zastosowanie na murawach boisk piłkarskich, boisk treningowych, czy w czasie biegów narciarskich, jest trójkąt reklamowy 40x35x150 cm.
Standardowo wykonujemy trójkąty reklamowe o dwóch wysokościach: 35 i 52 cm. Długość boku trójkąta równobocznego wynosi odpowiednio 40 i 60 cm. Toblerone wykonane są z pianki poliuretanowej o odpowiedniej gęstości. Długość pojedynczych pianek, na stałe dostępnych w naszej ofercie, wynosi 50 lub 150 cm.
Dzięki zastosowaniu specjalnych preparatów klejących można z nich uzyskać końcowy produkt o całkowitej długości od 50 do 300 cm.
Realizujemy również trójkąty reklamowe w innych wymiarach niż nasze standardy. Wiąże się to jednak z wydłużonym czasem realizacji i, przeważnie, z wyższą ceną.

Nadruk na trójkątach reklamowych

Poszycie trójkątów reklamowych wykonane jest z tkaniny bannerowej o gramaturze 50 g/mkw. Nadruk wykonujemy na maszynach solwentowych lub lateksowych o wysokiej rozdzielczości druku. Po wydruku tkanina bannerowa poddawana jest procesowi laminacji. Laminat pozwala uzyskać większą odporność na uszkodzenia mechaniczne (zarysowania, przetarcia). Całość poszycia zostaje wykończona rzepem, który pomaga w odpowiednim naprężeniu materiału, a także szybkiej wymianie reklamy na inną grafikę.

Dlaczego warto zamawiać w a3.com.pl

Produkty zakupione w naszej firmie A3 Producent Flag są zawsze najwyższej jakości, a dbałość o szczegóły i krótkie terminy realizacji pozwalają nam zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!