+48 32 230 10 90

Stojaki Roll-Up


 

Roll-Up to przyciągający uwagę kasetowy system wystawienniczy, który po rozłożeniu idealnie nadaje się do wewnętrznych ekspozycji. Przenośny stojak reklamowy pełni rolę zarówno informacyjną, jak i estetyczną. Roll-Up może dodać wnętrzu powagi lub je rozweselić. Mobilny system, jakim jest przenośny stojak reklamowy, pozwala w szybki i tani sposób zaaranżować przestrzeń targową, doposażyć sklepy, stoiska i sale konferencyjne.

Rodzaje Roll-Upów

Kasety Roll-Upów występują w różnych wariantach. Dzielimy je na ekonomiczne, gdzie kaseta jest lekka, wykonana z ciągniętego profilu aluminiowego o cienkich ściankach, standardowe, gdzie kaseta jest cięższa, profil grubszy, a całość stabilnie stoi na podłogach wystawienniczych i Roll-Upy ekskluzywne o obłych kształtach, wykończone chromowanymi listwami, duże i ciężkie. Stabilnie stoją, pięknie wyglądają, ale ich cena jest odpowiednio wyższa.
Oferujemy Roll-Upy w następujących rozmiarach: 80×200 cm, 85×200 cm, 100×200 cm, 120×200 cm, 150×200 cm i 200×200 cm.
Każdy Roll-Up posiada ochronne etui z czarnej cordury z uchwytem do noszenia. W przypadku droższych kaset Roll-Upów etui wyścielone jest miękką pianką, która jeszcze skuteczniej zabezpiecza produkt przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Nadruk na Roll-Upach

Roll-Upy drukujemy głównie na materiałach z najwyższej półki firmy Neschen. Materiał jest polipropylenowym filmem z jasnoszarym tyłem o gramaturze 210 g/mkw. Nadruk wykonujemy na lateksowej maszynie firmy HP, zapewniającej wysoką rozdzielczość i bezwonny wydruk.

Dlaczego warto zamówić Roll-Up w a3.com.pl

Zamawiając Roll-Upy w firmie A3 Producent Flag, możecie być Państwo pewni, że otrzymacie produkt najwyższej jakości, sprawdzony na europejskim rynku. Krótkie terminy realizacji i na bieżąco uzupełniane stany magazynowe to atuty, które pozwalają nam przyjmować każde zlecenie na Roll-Upy, bez względu na to, czy to będzie 1 sztuka, 100 sztuk, czy więcej.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!