Proporczyki

W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży asortyment małych flag, proporczyków, batfaników i innych rozwiązań umożliwiających prezentację wizerunku firmy w różnych miejscach i na różnych podłożach.

Proporczyki

W standardowej ofercie posiadamy w sprzedaży proporczyki wszystkich państw świata i organizacji międzynarodowych w formacie 13x22cm. Wydrukowane są na satynowym materiale poliestrowym z czarną przekładką usztywniającą. Proporczyk obszywa się białym sznurkiem po obwodzie. Na indywidualne zamówienie wykonujemy proporczyki w różnych kształtach i wielkościach. Obszywamy je dostępnymi w sprzedaży kolorowymi sznurkami, frędzlami, dodajemy łańcuszki, wkładamy mosiężne pręciki itp. Minimalne zamówienie to 10 sztuk.

Proporczyk

Proporczyki

Proporczyki Klubowe

BatFaniki

Proponujemy nowe kształty batfaników stołowych, które z giętym drucianym maszcikiem potrafią przyciągnąć spojrzenie klienta. Wykonane z satynowej tkaniny poliestrowej, standardowo obszyte białym ozdobnym sznurkiem. Dostępne w 4 wymiarach:  9 cm x 27 cm, 14 cm x 28 cm, 9.5 cm x 22 cm, 9 cm x 29 cm. Minimalne zamównie: 10 sztuk.
BatFanik T (9 cm x 27 cm) Big Ears (14 cm x 28 cm) BatFanik Beach (9.5 cm x 22 cm) BatFanik S (9.5 cm x 22 cm)
Batfanik Beach 23x45cmBatfanik Beach to największy proporczyk biurkowy w kształcie skrzydła owada. Wydruk wykonany cyfrowo i termotransferem przeniesiony na materiał poliestrowy o gramaturze 115 /m2. Z lewej strony powstaje lustrzane odbicie strony prawej ze 100% nasyceniem kolorów. Batfanik Beach obszyty jest czarnym tunelem. Konstrukcja masztu wykonana jest z włókna szklanego dokręcona do okrągłej aluminiowej podstawy. Całość zapakowana jest w czarne etui.
Minimalne zamówienie to 10 sztuk.
BatFan Mini Beach BatFan Mini Beach

BatFan Mini Beach

BatFanik Beach z przyssawką

Batfanik beach z przyssawką, daje nam możliwość montażu na dowolnej gładkiej powierzchni zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej czy będzie to dach lub błotnik samochodu, czy szyba sklepowej witryny. Maszt z batfanikiem jest regulowany w stosunku do podstawy pod dowolnym kątem.

Druk sublimacyjny na materiale poliestrowym o gr. 115 gr/mkw z pełnym przebiciem na lewą stronę. Wykończenie czarnym tunelikiem z poliestrowej taśmy.

BatFanette-Beach-Suction

Flagietki
Flagietki drukowane są na satynie z połyskiem o gramaturze 180g/mkw. Mają wymiar 15 x 24 cm i 100% przedruk z drugiej strony (lustrzane odbicie). Obszycie to tylko ciasny otwarty tunelik idealnie pasujący na druciany maszt. Boki cięte są do rozmiaru i nie są obszywane.Flagietki narodowe w większosci państw europejskich i znaczących państw świata, posiadamy na stanach magazynowych. Flagietki firmowe drukujemy w ilościach od 10szt.
Flagietki Flagietki
BatFan M
magnetMagnetyczne montowanie flag samochodowych jest świetnym rozwiązaniem, jeśli chcą Państwo mieć możliwość ich montażu bez wiercenia otworów, a w razie potrzeby – ich szybkiego usunięcia.Mogą być one używane, jeśli maska samochodu wykonana jest ze stali.Dopuszczalna prędkość maksymalna zależna jest od wysokości masztu, siły magnesu oraz od masy flagi.