+48 32 230 10 90

Proporczyki

 

MINI FLAGI

Posiadamy bardzo bogatą ofertę tzw. mini flag. Są to proporczyki stołowe zawieszone na metalowych lub drewnianych stojaczkach, proporczyki sportowe obszyte złotymi frędzlami mające różne kształty, flagietki o małych wymiarach mocowane do drucianych podstaw i batfaniki w różnych formach i wymiarach na stojakach, masztach z przyssawką lub magnesem.

PROPORCZYKI

W standardowej ofercie posiadamy w sprzedaży proporczyki narodowe wszystkich państw świata i organizacji międzynarodowych o wymiarach 13x22cm w wersji pionowej. Proporczyki wydrukowane są na satynowym materiale poliestrowym metodą termotransferu (druk na papierze, następnie na prasie transferowej przenoszony jest na satynowy materiał), który z czarną przekładką usztywniającą i zadrukowanym rewersie jest sklejony i obszyty ozdobnym sznurkiem po obwodzie. Proporczyki firmowe w większości wykonujemy w tym standardowym wymiarze, gdyż często są eksponowane razem z proporczykami narodowymi.
Proporczyki sportowe, proporce klubowe, proporczyki okazjonalne wykonujemy w podobnej technologii, ale w różnych wymiarach i kształtach. Czarna przekładka jest mniej sztywna lub druk odbywa się na dowolnym materiale satynowym z czarnym filtrem. Boki proporczyków obszywane są ozdobnymi sznurkami z kolorowymi frędzlami. Częstym zamówieniem jest proporczyk z tunelem w górnej części z wsuwanym drewnianym lub mosiężnym drążkiem, zakończonym estetycznymi kulkami. Do drążka mocowany jest łańcuszek lub ozdobny sznur.


Proporczyki zestawienie

 

stojaczki maszciki

BATFANIKI

Batfaniki to pomniejszone, proporcjonalnie do wymiarów stołowych, kształty dużych Batfanów czy Winderów. Proponujemy ten produkt w czterech kształtach i następujących wymiarach: 9x27cm 14x28cm 9.5x22cm i 9x29cm. Batfaniki stołowe, tak jak proporczyki drukowane są na satynowym materiale poliestrowym, sklejone z czarną usztywniającą przekładką i obszywane są ozdobnym sznurkiem. Każdy z Batfaników posiada tunel, w który wsuwany jest metalowy ocynkowany stojaczek o estetycznej wygiętej podstawie. Minimalne zamówienie Batfaników z giętkim drucianym maszcikiem to 10 sztuk.

 

batfaniki

Batfanik Beach 23x45cm

Batfanik Beach to nasz największy proporczyk biurkowy w kształcie skrzydła owada. Druk wykonany jest metodą termotransferu na materiale poliestrowym o gramaturze 115g/mkw, na rewersie powstaje lustrzane odbicie ze 100% nasyceniem kolorów. Batfanik Beach obszyty jest czarnym tunelem z poliestrowej taśmy w który wsuwany jest giętki element stojaka. Konstrukcja masztu wykonana jest z włókna szklanego przykręcona do okrągłej aluminiowej podstawy. Cały wyrób zapakowany jest w czarne ortalionowe etui. Minimalne zamówienie Batfaników Beach to 10 sztuk.

 

BatFan M

Batfan M to seria trzech kształtów dopasowanych do konstrukcji masztu z silnym neodymowym magnesem. Produkt ten głównie ma zastosowanie w salonach i komisach samochodowych, halach maszyn, wielkopowierzchniowych sklepach spożywczych i gospodarce magazynowej.
Nadruk wykonany jest cyfrowo na papierze i termotransferem przeniesiony na materiał poliestrowy o gramaturze 115g. Całość obszyta jest tunelem z czarnej poliestrowej taśmy. Z lewej strony powstaje lustrzane odbicie strony prawej ze 100% nasyceniem kolorów. Magnes od spodu pokryty jest warstwą tkaniny, dzięki temu nie rysuje powierzchni, a jego przyczepność daje nam możliwość jazdy samochodem z doczepioną flagą z prędkością 60 km/h.
Na ten produkt przyjmujemy zamówienia również od 10 sztuk.

 

batfanik magnes

FLAGIETKI

Flagietki drukowane na satynowym poliestrowym materiale mają piękny połysk, a dzięki swej grubości dobrze układają się na drucianym maszciku. Produkujemy je w standardowym wymiarze 15x24cm. Boki chorągiewek są cięte do rozmiaru i nie są obszywane. Obszycie to tylko ciasny otwarty tunelik, idealnie pasujący na druciany maszt. Do kompletu dołączamy plastikowy klips, dzięki któremu flagietka nie zsuwa się z masztu. Chorągiewki narodowe większości państw europejskich i znaczących państw świata posiadamy na stanach magazynowych, dzięki czemu klienci kupują je „od ręki”. Flagietki firmowe drukujemy od 10 sztuk.
Zamawiając mini flagi w firmie A3 Producent Flag, możecie być pewni, że otrzymacie produkty najwyższej jakości, nietuzinkowe, szybko zrealizowane i w przystępnej cenie.
Serdecznie zapraszamy do zakupów tych wyjątkowych i pięknych produktów.