+48 32 230 10 90

Ręczniki Reklamowe


 
Ręczniki promocyjne z logo firmy spełniają się znakomicie w roli reklamy marki. Zapewniają też wiele przyjemnych i zmysłowych doznań. Nasze ręczniki są puszyste, wyjątkowo miękkie i miłe w dotyku. Delikatnie osuszą ciało po kąpieli i wprawią w błogi stan relaksu. Cieszą zmysły i spełniają oczekiwania estetyczne nawet najbardziej wymagających klientów.

Ręcznik jako reklama

Nasza firma produkuje ręczniki reklamowe dla największych polskich i międzynarodowych marek z branży spożywczej, przemysłowej, elektroniki użytkowej oraz dla topowych klubów piłkarskich. Ręczniki reklamowe są używane również przez zawodników uprawiających liczne dyscypliny sportowe. Ręcznik z własnym nadrukiem będzie oglądany nie tylko przez jego użytkownika, ale także przez wiele innych osób w jego otoczeniu – rodzinę i znajomych, ludzi spacerujących wzdłuż wybrzeża, czy też bywalców klubów fitness – w zależności od tego, gdzie postanowi z niego korzystać. Ręcznik promocyjny sprawdzi się podczas wakacyjnego odpoczynku nad morzem, wizyty na siłowni czy wieczornej kąpieli w domu. Niezależnie od tego, czy trafi do łazienki, czy na rozgrzany słońcem piasek, klient będzie korzystał z niego regularnie.

Ręcznik reklamowy z nadrukiem

Nadruk na ręcznikach dobywa się metodą transferową. W tym celu używamy innowacyjnego i wszechstronnego kalandra włoskiej firmy Monti Antonio, który daje gwarancję wysokiej jakości druku. Wysokogatunkowe ręczniki drukowane mają gramaturę 400 g/mkw i wykonane są w 60% z mikrofibry (poliester pod zadruk) oraz w 40% z bawełny frotte. Wydruki wykonywane są na gotowych półproduktach o następujących wymiarach: 30×50 cm, 70×140 cm, 30×130 cm, 50×100 cm, 80×160 cm, 100×180 cm. Ręczniki z własnym nadrukiem wykonujemy z plików dostarczonych przez klientów lub z profesjonalnych, unikalnych projektów przygotowywanych na Państwa zlecenie przez naszych grafików.

Dlaczego warto zamawiać w a3.com.pl

Oferujemy produkt najwyższej jakości z trwałym nadrukiem, który pozostanie w użytku przez długi czas. Jako producent gwarantujemy stałą dostępność materiałów w naszym magazynie, a co za tym idzie – szybkie terminy realizacji do 24 h. Przesyłka o wadze do 30 kg jest wysyłana kurierem i doręczana już następnego dnia roboczego.