Sandwich reklama


Sandwiche, czyli kanapki plażowe lub kanapki reklamowe, to indywidualne rozwiązanie naszej firmy A3 Producent Flag. Większość wzorów prezentowanych na naszej stronie www.a3.com.pl jest zastrzeżona w urzędzie patentowym.
Reklama typu Sandwich
Kanapki plażowe są unikalnym produktem na naszym rynku, ale coraz więcej firm zaczyna wykorzystywać sandwiche w reklamie zewnętrznej. Z reklamą typu sandwich można się spotkać na plażach, boiskach do siatkówki, polach golfowych i torach rajdów samochodowych. Reklama zewnętrzna typu sandwich, czyli kanapka plażowa, to, jak sugeruje nazwa, lekki, składany produkt zapakowany w estetyczną torbę. Kompaktowa budowa wpływa na łatwość transportu oraz montażu. Konstrukcję nośną sandwicha stanowią wytrzymałe pręty z włókna szklanego, odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie warunków atmosferycznych. Pręty te w kanapkach umieszczane są w zewnętrznym tunelu z grubej taśmy poliestrowej. Każdy sandwich wyposażony jest w montażowe szpilki o długości 25 cm, za pomocą których można zakotwić kanapkę w gruncie. Dodatkowo oferujemy obciążniki piaskowe, zakładane na dolne taśmy dystansowe. Kanapki reklamowe z obciążnikami piaskowymi ustawiane są na twardych powierzchniach, asfaltach, kostce brukowej – w miejscach, gdzie nie ma możliwości wbicia szpilek w grunt.

Rozmiar reklamy typu Sandwich:

Kanapki owalne w formie ziarna fasoli proponujemy w następujących rozmiarach: 120x70cm, 200x100cm, 250x100cm i 270x135cm.
Sandwiche prostokątne poziome dostępne są w rozmiarach: 200x100cm, 250x100cm, 300x100cm, 150x75cm, 120x80cm, 180x115cm i 200x140cm.
Sandwiche w kształcie dzwonu produkujemy w rozmiarach: 100x150cm, 100x200cm, 75x250cm, 100x300cm i 150x300cm.
Sandwiche okrągłe mają średnicę 120x150cm.
Kanapka reklamowa trójkątna ma tylko jeden wymiar: 150x160cm.

Sandwich Reklama zewnętrzna.

Sandwich jako reklama zewnętrzna może idealnie wpasować się we wszelkie eventy. Klienci naszej firmy umieszczają je na basenach pływackich, podczas turniejów tenisa, na zawodach polo, meczach koszykówki i zawodach żużlowych. Sandwiche zawsze od razu przyciągają uwagę kibiców, są estetyczne, dobrze napięte i miłe dla oka. Kanapki plażowe mogą posłużyć także jako ogrodzenie boiska do siatkówki albo piłki plażowej, wydzielić teren do biegu ulicznego lub tras narciarskich. Wszystkie kanapki składane są w tzw. ósemkę, co daje dwukrotnie mniejszy wymiar po obwodzie podczas transportu niż po rozłożeniu sandwicha. Składanie i rozkładanie kanapki jest bardzo proste i nieuciążliwe, trwa około 20 sekund, a po wyciągnięciu z torby sandwich jest gotowy do ustawienia. Pręty z włókna szklanego zapewniają kanapkom obojętność na wyładowania atmosferyczne, czyniąc z nich idealną reklamę na dużych, otwartych przestrzeniach, takich jak pola golfowe.

Dlaczego warto zamówić reklamę typu Sandwich u nas?

Zamawiając reklamę typu sandwich w firmie A3 Producent Flag, możecie Państwo być pewni, że otrzymacie produkt najwyższej jakości, dopasowany w najdrobniejszych szczegółach i sprawdzony na światowych rynkach. Opracowane przez naszą firmę unikalne wzory, zastrzeżone w urzędzie patentowym, gwarantują również, że nikt nie zarzuci Państwu wykorzystywania czyjejś własności. Oferujemy krótkie terminy realizacji – większość zamówień opuszcza naszą firmę po upływie 24 godzin. To atut, który sprawia, że zostawiamy naszą konkurencję daleko w tyle.
Serdecznie zapraszamy do zakupu tego wyjątkowego produktu.