+48 32 230 10 90

Maszty flagowe


 

Firma A3 Producent Flag i masztów posiada w swojej ofercie maszty różnego typu. Maszty flagowe stanowią jedną z najpopularniejszych form reklamy zewnętrznej, podnoszą prestiż, budują pozytywny wizerunek firmy, a także zwiększają rozpoznawalność marki.

Solidne i trwałe maszty flagowe

Jako firma z długoletnim doświadczeniem, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest solidność, funkcjonalność i estetyczny wygląd. Dzięki szerokiej gamie dostępnych masztów flagowych możemy zaproponować Państwu optymalne rozwiązanie, które zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferta masztów flagowych

Maszty stacjonarne, zarówno aluminiowe, jak i te z włókna szklanego, cechują się wysoką wytrzymałością mechaniczną w połączeniu z dużą elastycznością, co ma wielki wpływ na ich zachowanie i odporność na silny wiatr. Konstrukcja bez szwu znacznie poprawia sztywność masztów, a przemyślana budowa ułatwia montaż i obsługę. Nasze produkty są bezpieczne, nie przewodzą prądu i spełniają wymagania europejskich norm DN EN ISO 9001 oraz DB 1055E. Oba rodzaje masztów mogą występować w różnych długościach, od 6 do 12 m, oraz w trzech podstawowych wersjach wyposażenia: Standard, Internal oraz Windtrucker.
Maszt w wersji Standard – bardzo dobrze nadaje się do prezentacji flag narodowych. Ruch flagi uzależniony jest od siły wiatru, więc przy wietrznej pogodzie będzie ona dostojnie powiewać na maszcie. Flaga jest wciągana ręcznie za pomocą linki, którą wiąże się do knagi umieszczonej u dołu masztu. Szczyt wieńczy ozdobna srebrzysta głowica, która obraca się swobodnie wokół własnej osi, co pozwala fladze samoczynnie ustawiać się odpowiednio do kierunku wiatru. W skład wyposażenia masztu wchodzi zawias, komplet kotew do zabetonowania, ozdobne zwieńczenie oraz obejmy do mocowania flagi.
Maszt Internal – wyposażony jest w mechanizm do wciągania i opuszczania flagi za pomocą korby, podczas gdy linka pozostaje bezpiecznie ukryta wewnątrz masztu. Maszt wieńczy obrotowa głowica, dzięki której flaga obraca się zgodnie z kierunkiem wiatru.
Maszt Windtrucker – gwarantuje stałą ekspozycję flagi, niezależnie od pogody. Wyposażony został w obrotowe ramię do mocowania flagi (windtracker), które można opuszczać bez konieczności kładzenia masztu. Linka wciągająca flagę znajduje się wewnątrz masztu.
Jako Producent oferujemy kompleksową usługę montażu masztów flagowych zgodnie ze wskazaną przez Klienta lokalizacją.
Nowoczesne i bardzo trwałe materiały, jakimi jest zarówno włókno szklane, jak i aluminium, pozwalają nam udzielić aż 5-letniej gwarancji na każdy maszt.
Maszty teleskopowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem i popularnością. Są wysoko funkcjonalne i bardzo wygodne w użyciu. Wszędzie, gdzie ekspozycja flag ma charakter tymczasowy lub istniejące podłoże nie pozwala na trwałe związanie masztów z gruntem, można postawić teleskopowy maszt najazdowy. Oferowane przez nas maszty teleskopowe wykonane są z aluminium. Posiadają regulowaną wysokość do maksymalnie 5,75 m oraz ramię górne, które umożliwia prawidłową ekspozycję flagi pomimo niesprzyjających warunków, przy braku wiatru lub wewnątrz budynku. Szeroki wachlarz dostępnych podstaw umożliwia zastosowanie masztu w dowolnym miejscu i czasie.
Maszty gabinetowe to solidne i estetyczne stojaki flagowe dedykowane do ekspozycji flag wewnątrz biur, gabinetów, w korytarzach instytucji, pasażach czy salach konferencyjnych. Stabilna stalowa podstawa i maszty z rurek aluminiowych są jednolicie lakierowane proszkowo na złoty bądź srebrny kolor. Flagi gabinetowe mogą również stanowić wyraz identyfikacji z określoną grupą społeczną lub paradą polityczną. Produkowane przez naszą firmę flagi, niezależnie od ich przeznaczenia, będą zawsze doskonałym uzupełnieniem każdego ważnego wydarzenia.