Barierki Reklamowe

Ogródki piwne, Barierki Reklamowe

Firma A3 Producent Flag posiada w swojej ofercie różnego rodzaju systemy ogrodzeniowe, zwane barierkami reklamowymi, barierkami wystawowymi, płotkami reklamowymi, reklamami bannerowymi, ogródkami piwnymi czy ogródkami kawiarnianymi.

Rodzaje barierek reklamowych

Posiadamy systemy ogrodzeniowe zarówno do wewnętrznego, jak i zewnętrznego zastosowania. Systemy wewnętrzne to płotki reklamowe (tenisowe) i barierki z systemem „Creative Wall”. Na zewnątrz proponujemy solidne, stabilne i efektowne „Coffee barriers”.

Konstrukcja barierek reklamowych

Solidna konstrukcja stalowych słupów nośnych i stabilnej, estetycznej, gumowej podstawyw połączeniu z rurowymi poprzeczkami napinającymi wydruki przekłada się na produkt wyjątkowej urody.
Poprzeczki z wydrukami mocowane są do pierścieni montażowych umieszczonych na słupach. W pierścieniach znajdują się cztery fasolowate, półksiężycowe otwory, pozwalające na montaż poprzeczek pod dowolnym kątem. Dzięki takim rozwiązaniom możemy tworzyć ogrodzenia prostokątne, sześcio- i ośmiokątne, łączyć kwadraty itp. Wysokość barierek reklamowych to 93 cm z podstawą, natomiast szerokość jednego modułu wynosi 151 cm. Całość metalowej konstrukcji jest pomalowana na czarny, matowy kolor.

Druk na barierkach reklamowych

Ekrany reklamowe drukowane są standardowo jednostronnie lub dwustronnie na materiale Blockout o gramaturze 650 g/mkw. Do druku ekranów reklamowych używamy lateksowej maszyny XP. Tusze lateksowe zapewniają dużą odporność wydruków na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV.

Dlaczego warto zamawiać w a3.com.pl

Firma A3 Producent Flag firma dostarcza produkty o najwyższej jakości. Przemyślane i dopasowane do potrzeb klienta rozwiązania, szybkie terminy realizacji, profesjonalna obsługa i konkurencyjne ceny to główne zalety naszej firmy.
Zapraszamy do współpracy.