+48 32 230 10 90

BatFan K

Windery, Flagi Winders, Flagi Plażowe, Flagi Reklamowe, Maszty Przenośne, Flagi Skrzydła, Flagi Piórowe

 

Windery, BatFany, beach flagi, flagi husarskie, flagi piórkowe, czy flagi plażowe – wszystkie te nazwy sprowadzają się do flagi na giętkim maszcie, wykonanym przeważnie z włókna szklanego, który nasza firma A3 Producent Flag wprowadziła na polski rynek. Jesteśmy właścicielem zastrzeżonych wzorów oraz nazw „BatFan”, „BatFan Alu” i „BigEars”.

Windery – Flagi reklamowe

W dzisiejszych czasach windery mają zastosowanie praktycznie wszędzie: na stacjach benzynowych, imprezach plażowych, eventach, przed wejściem do sklepów, w galeriach handlowych. Windery z powodzeniem spełniają rolę flag reklamowych i flag firmowych. Lekkie, przenośnie maszty o różnych wysokościach, z wbijakiem do ziemi lub cięższymi podstawami, można swobodnie postawić w każdym miejscu, również dzięki temu, że windery (czy też BatFany) nie wymagają uzyskania pozwolenia na budowę, w przeciwieństwie do masztów stacjonarnych.

Rodzaje Winderów

Profesjonalną produkcją winderów zajmujemy się już od ponad piętnastu lat. Windery produkujemy w ilościach około 25 000 sztuk rocznie. Są one dostępne w różnych kształtach i rozmiarach: od najmniejszych, ustawianych na biurkach czy ladach sklepowych, do ogromnych 7-metrowych konstrukcji na wszelkiego rodzaju eventy. W zależności od kształtu, windery dzielimy na BatFany S, BatFany Beach, BatFany Alu, BatFany K, BatFany Car, BatFany F i BatFany T.

Oferujemy klientom windery w różnych standardowych rozmiarach. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, jesteśmy też w stanie dostosować wymiar windera do indywidualnych potrzeb klienta. Jako że sami produkujemy aluminiowe maszty stalowe, wymiar BatFana możemy dopasować idealnie, zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Możliwa jest również personalizacja pod kątem kształtu windera.

Małe windery, tzw. BatFaniki, oferujemy w rozmiarach 14×28, 9×29, 11×23 i 9x27cm. BatFaniki są wykonane z satynowej tkaniny poliestrowej i obszyte ozdobnym sznurkiem. Troszeczkę większe BatFany T (BatFaniki Beach) o wymiarze 23×43,5cm wykonujemy z materiału flagowego z czarnym tunelem, który następnie zostaje nasunięty na konstrukcję z włókna szklanego, dokręconą do okrągłej aluminiowej podstawy.

Rozmiary Winderów

BatFanik Beach z przyssawką lub magnesem daje możliwość montażu na dowolnej gładkiej powierzchni, zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej, bez względu na to, czy to będzie dach, szyba, czy błotniki samochodowe. Maszt z BatFanem jest regulowany w pozycji do podstawy pod dowolnym kątem. Większe windery proponujemy w rozmiarach od 1m wysokości, a dokładne wymiary dla poszczególnych rodzajów BatFanów przedstawiają się następująco:

BatFan S – 165cm, 200cm, 300cm, 400cm, 430cm
BatFan Alu – 200cm, 300cm, 400cm
BatFan T – 250cm, 350cm
BatFan F – 220cm, 315cm, 415cm
BatFan Car – 300cm
BatFan K – 300cm, 400cm
BatFan Beach – 195cm, 420cm
BatFan Gigant – 540cm, 640cm

Windery reklamowe cennik

Ceny naszych produktów są bardzo zróżnicowane. Wpływ na cenę windera ma rozmiar masztu, rozmiar flagi, podstawa czy wbijak i oczywiście liczba zamawianych sztuk. Kierujemy się prostą zasadą – im więcej, tym taniej. Każda wycena jest przeprowadzana indywidualnie dla klienta. W zależności od potrzeb, dopasujemy odpowiednie rozmiary

, osprzęt i rodzaj podstawy.

Dlaczego warto zamówić windery reklamowe u nas

Mamy największe doświadczenie w produkcji winderów nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Do tej pory wyprodukowaliśmy około ćwierć miliona sztuk (do 2020 roku). Z naszych usług korzystają największe światowe firmy, takie jak PepsiCo, Heineken, Coca-Cola, Michelin, Carlsberg, Husqwarna i wiele innych.

Maszty, wbijaki i podstawy odpowiednio dopasowane do potrzeb klienta czynią nasze windery najlepszymi na rynku. Brak reklamacji i powracający do nas klienci, którzy każdego roku powtarzają swoje zlecenia, pokazują, że nasze BatFany są bezkonkurencyjne, a usługi cieszą się ogromnym zaufaniem. Zapraszamy.

 

Do pobrania:

Instrukcja maszt z włókna szklanego

Instrukcja maszt aluminiowy

Instrukcja maszt stalowy

 

 

tabela opisująca rodzaje masztów

Akcesoria do BatFanów