+48 32 230 10 90

Płotki Reklamowe

Firma A3 Producent Flag ma w swojej ofercie różnego rodzaju systemy ogrodzeniowe zwane płotkami reklamowymi, barierkami, płotkami tenisowymi, ramionami bannerowymi, płotkami eventowymi lub systemami wystawienniczymi. Oferujemy systemy ogrodzeniowe zarówno do wewnętrznego, jak i zewnętrznego zastosowania.
Systemy wystawiennicze do wnętrza to płotki reklamowe (tenisowe) i barierki z systemem „Creative wall”. Na zewnątrz proponujemy stabilne i efektowne „Cafe barriers”.

Płotki reklamowe

Płotki reklamowe (tenisowe) to lekki, przenośny system wystawienniczy umożliwiający szybkie ogrodzenie interesującej nas przestrzeni. Konstrukcja płotków reklamowych wykonana jest ze stalowych rurek o średnicy 18 mm malowanych proszkowo na czarny, matowy kolor. Wymiar jednego płotka tenisowego po rozłożeniu i przeprowadzeniu montażu wynosi 230×70 cm. Cały produkt zapakowany jest w czarną torbę z cordury.

Warianty płotków reklamowych

Konstrukcję płotków reklamowych oferujemy w dwóch wariantach:

  • płotek pojedynczy, gdzie jedna nóżka zakończona jest prostopadłą poprzeczką, a druga jest prosta i kończy się plastikową zatyczką. Ten płotek pozwala na ustawienie reklam w kształcie krzyża, w którego środku spotykają się proste nóżki płotka reklamowego.
  • płotek podwójny, w którym dwie nóżki zakończone są prostopadłymi poprzeczkami. Płotek ten służy do budowy reklam w linii prostej.

Druk na płotkach reklamowych

Wydruk na płotki reklamowe wykonujemy metodą druku sublimacyjnego bezpośrednio na 200-gramowej dzianinie poliestrowej. Po utrwaleniu termicznym warstwa tuszu trwale wiąże się z podłożem, a wysoka rozdzielczość maszyn drukarskich pozwala na uzyskanie produktu o najwyższej jakości.
W zależności od potrzeb klienta wykonujemy dwa rodzaje druku. Pierwszym jest wydruk widoczny tylko z jednej strony produktu. W tym przypadku tył pozostaje biały z lekkim przebiciem druku jednostronnego. Materiał na górze jest podwinięty i przeszyty, a w wytworzonym w ten sposób tunelu umieszcza się górne elementy konstrukcji płotka reklamowego.
Druga opcja to druk dwustronny na szerszym materiale, gdzie reklama umieszczona jest raz z prawej, raz z lewej strony wydruku. Po złożeniu jej w pół, przeszywamy ją w górnej części, tworząc tunel na konstrukcję.

Dlaczego warto zamawiać w a3.com.pl

Zamawiając płotki reklamowe w Firmie A3 Producent Flag, otrzymacie Państwo łatwy w montażu produkt najwyższej jakości ze wspaniałym wydrukiem. Krótki czas realizacji, szybka dostawa i niska cena to zalety, dla których warto nawiązać długofalową współpracę z naszą firmą.