+48 32 230 10 90

Poduszki z Nadrukiem


Firma A3 Producent Flag, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, zakupiła maszyny i urządzenia umożliwiające produkcję poduszek reklamowych, rogali podróżnych, oparć na głowę, poduszek na szyję, które mogą zostać wykorzystane jako poduszka do samolotu, poduszka do auta czy rogal z nadrukiem. Oferujemy różne kształty zagłówków, oparć na głowę, gadżetów motoryzacyjnych i poduszek reklamowych.

Poduszki reklamowe

Poduszki reklamowe o różnych kształtach i wymiarach wykonujemy z materiału poliestrowego o gramaturze 110 g/mkw z certyfikatem Oeko-Tex, który imituje cienki welur i jest bardzo miły w dotyku. Ze względu na dostępną szerokość materiału, wynoszącą 160 cm, preferujemy wymiar poduszki reklamowej 38×38 cm. Pozwala on na stuprocentowe, bezodpadowe wykorzystanie szerokości materiału, a równocześnie poduszka z nadrukiem w tym wymiarze jest znacznie tańsza od modelu o wymiarach 40×40 cm. Do produkcji poduszek reklamowych, które mają być używane na zewnątrz, stosujemy materiały poliestrowe z poliuretanowym zabezpieczeniem wodoodpornym o gramaturze 200 g/mkw.
W zależności od potrzeb klientów poduszki z logo wykonujemy z poszyciem wymiennym lub stałym. W przypadku wypełnienia stałego puch poliestrowy wprowadzany jest przez pozostawiony po uszyciu poduszki z logo otwór, a po wprowadzeniu odpowiedniej ilości puchu otwór jest zaszywany.
Poduszki reklamowe z wymiennym poszyciem mają osobny wkład z puchem poliestrowym, na który jest zakładane poszycie z nadrukiem, wykończone zamkiem błyskawicznym, rzepem lub zakładką. Puch poliestrowy to małe sprężyste kuleczki, które w opakowaniu poddają się naciskowi, by po jego ustąpieniu powrócić do swojej początkowej objętości.

Rogale reklamowe

Rogale reklamowe drukowane są zawsze na materiale poliestrowym o gramaturze 110 g/mkw z certyfikatem Oeko-Tex. Nazywa się je „milusie”, ponieważ materiał ten jest bardzo miły w dotyku. Rogale z nadrukiem jako wyrób gotowy mają wymiar 30x30x10 cm. Rogale reklamowe wypełnione są poliestrowymi kulkami wtłaczanymi w odpowiedniej ilości do uszytego rogala przez pozostawiony otwór, który następnie jest zaszywany. Rogal reklamowy musi być odpowiednio twardy i sprężysty, by spoczywająca na nim głowa nie opadła za nisko i cały czas pozostawała w wygodnej pozycji.

Rogale reklamowe i poduszki z nadrukiem mogą mieć wszyte metki końcowego odbiorcy lub pośredników sprzedaży. Produkty te można zapakować do pojedynczych woreczków, jak również zastosować opakowanie próżniowe w celu zmniejszenia objętości produktu na czas transportu. Minimalne zamówienie poduszek i rogali to 100 sztuk.

Dlaczego warto zamówić poduszki reklamowe w a3.com.pl

Firma A3 Producent Flag sprzedaje swoje produkty w bardzo dużych ilościach na rynek krajowy, a także zagraniczny. Naszymi atrybutami są krótkie terminy realizacji, stosowanie certyfikowanych materiałów, wysoka jakość produktów oraz dowolność zamawianych kształtów i wymiarów.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.