+48 32 230 10 90

Ścianka Creative Wall


 
Ścianki reklamowe z poliestrowymi ekranami o dużych i bardzo dużych rozmiarach znalazły szerokie zastosowanie we wnętrzach biur, salonach samochodowych, galeriach i urzędach. Firma A3 Producent Flag ma w swojej ofercie kilka rozwiązań ścianek reklamowych.

Budowa ścianki reklamowej

Każda konstrukcja składa się z dwóch zasadniczych elementów: składanego szkieletu i zadrukowanej tkaniny, którą mocuje się do konstrukcji ścianki reklamowej. Dodatkowym ulepszeniem produktu są reflektory punktowe. Ścianki reklamowe Creative Wall, oferowane przez naszą firmę, wyróżniają się prostotą wykonania i najniższą ceną na rynku. Solidna konstrukcja, oparta na systemie stalowych, ocynkowanych rur o średnicy 20 mm, w prosty sposób pozwala na budowę różnej wielkości ścianek, stojaków i barierek reklamowych. Za pomocą zastosowanych łączników i podpór uzyskujemy ścianki i barierki reklamowe o niespotykanej dotąd długości i wysokości. Wszelkie elementy końcowego produktu zapakowane są w czarną torbę z cordury.

Druk na ściance reklamowej

Poszycia do ścianek i stojaków wykonujemy na materiałach poliestrowych o gramaturze 200 g/mkw, a do stojaków i barierek proponujemy dodatkowo siatki i bannery PCV. Poszycie ścianki reklamowej może być zadrukowane z jednej lub z dwóch stron, przy czym poszycie jednostronne ma zawsze biały tył. Opcjonalnie drukujemy na materiałach poliestrowych z certyfikatem trudnopalności B1.

Dlaczego warto zamówić ścianki reklamowe w a3.com.pl

Zamawiając ścianki reklamowe w firmie A3 Producent Flag, możecie być Państwo pewni, że otrzymacie produkt najwyższej jakości, dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, sprawdzony przez licznych klientów. Naszą firmę cechują krótkie terminy realizacji, wysoka jakość oferowanych wydruków, i stała dostępność konstrukcji na stanach magazynowych, co przyspiesza proces realizacji zamówień. Poniżej przedstawiamy standardowe wymiary ścianek reklamowych. Sposób wykorzystania systemu zależy od Państwa potrzeb i kreatywności. Już dziś dołącz mogą Państwo dołączyć do grona naszych klientów – to gwarancja zadowolenia!

 

 

 

Do pobrania:

Ścianka Creative Wall – Instrukcja