+48 32 230 10 90

Komin Bandana


 

W ciągu ostatnich lat dużą popularność zdobyły kominy wielofunkcyjne lub, jak też niektórzy je nazywają, chusty wielofunkcyjne. Komin jest bezszwową, rurową chustą, której można używać na wiele sposobów: jako szalik, czapkę, opaskę, kominiarkę bądź maskę. Idealnie sprawdzi się na nartach i snowboardzie, pod kask, pod szyję, na rowerze w turystyce albo po prostu na co dzień. W dzisiejszych czasach jest szczególnie przydatny w celu ochrony przed smogiem, zwłaszcza w czasie jazdy na rowerze, oraz osłony dla głowy przed palącym słońcem.

Kominy wielofunkcyjne jako reklama

Popularność kominów wiąże się nie tylko z ich ogromną uniwersalnością, ale także szerokimi możliwościami personalizacji. Co więcej, ze względu na niski koszt produkcji i modę na kominy odzieżowe, wzbudziły one zainteresowanie wśród przedsiębiorstw szukających dodatkowych kanałów reklamy swojej działalności.

Wykonanie kominów wielofunkcyjnych

Bandana wykonana jest z poliestru Mikrofibry (95%) oraz Elastanu (5%). Gramatura materiału wynosi około 140 g/mkw. Uniwersalna wielofunkcyjna bandana dostępna jest w rozmiarze około 22×48 cm. Chusta bandana jest bezszwowa, a górne i dolne krawędzie zostają wycięte termicznie, co zapobiega pruciu się materiału i puszczaniu oczek.

Druk na chustach wielofunkcyjnych

Nadruk wykonuje się w technice sublimacji. Druk sublimacyjny transferowy (druk na papierze następnie przenoszony na kalandrze na elastyczny materiał) zapewnia doskonałą jakość, pełną kolorystyczną gamę CMYK i wysoką trwałość. W procesie powstaje niewyczuwalny w dotyku zadruk na 100% powierzchni komina z fotograficznym odzwierciedleniem kolorów.
Kominy z własnym nadrukiem wykonujemy z plików dostarczonych przez klienta lub profesjonalnych, unikalnych projektów, które na Państwa życzenie realizuje nasz zespół graficzny.

Dlaczego warto zamówić kominy wielofunkcyjne w a3.com.pl

Posiadamy specjalistyczną linię produkcyjną, pozwalającą na dzienną produkcję 24000 sztuk. Używamy najlepszej jakości przędz mikrofibrowych – miękkich i bardzo elastycznych. Dzięki najlepszym rozwiązaniom technologicznym możemy szczycić się najwyższą jakością naszych produktów.
Czas realizacji zamówień wynosi od 2 do 10 dni w zależności od wielkości zamówienia. Zamówienia realizujemy już od 10 sztuk.
Zapraszamy do współpracy!