+48 32 230 10 90

Banery Kościelne na Adwent i Boże Narodzenie

Obrazy i obrazki religijne, grafika liturgiczna

Banery Koscielne na Adwent i Boze NarodzenieBanery Koscielne na Triduum PaschalneBanery Koscielne na okres WielkanocnyBanery kościelne na Komunię ŚwiętąBanery Kościelne na BierzmowanieOłtarze i Banery na Boże CiałoBanery Kościelne na Tajejmenice RóżańcaBanery z Najświętszą Maryją PannąBanery z Jezusem ChrystusemBanery z Papieżem, Świętymi, BłogosławionymiWydruki OkolicznościoweObrazy i Obrazki Religijne, Grafika Liturgiczna

Bannery na Boże Narodzenie

Od 1998 roku, kiedy nasza firma A3 Producent Flag jako pierwsza w Polsce zainwestowała w maszyny do druku wielkoformatowego na materiałach PCV, do grona naszych licznych odbiorców dołączyła większość parafii w kraju. Każdego roku do wszystkich parafii wysyłamy katalog z propozycjami wydruków na cały rok liturgiczny. Znajdują się w nim bannery na Boże Narodzenie lub Triduum Paschalne, wydruki na okres Wielkanocny, Pierwszą Komunię lub bierzmowanie, ołtarze na Boże Ciało i wiele innych propozycji z wizerunkami błogosławionych i świętych, dostępnych w naszej bazie graficznej.

Tła do szopek i inne dekoracje bożonarodzeniowe

Bannery na Boże Narodzenie, tła do szopek bożonarodzeniowych i bannery na czas adwentu drukowane są na materiałach PCV o gramaturze 600 g/mkw albo materiałach poliestrowych o gramaturze 200 lub 110 g/mkw. Tła do szopek bożonarodzeniowych, zarówno na materiałach bannerowych, jak i poliestrowych, drukujemy na maszynach o szerokości druku do 320 cm. Większość szopek bożonarodzeniowych znajduje się wewnątrz kościołów, polecamy więc szczególnie materiały poliestrowe o gramaturze 200 g/mkw, które są lżejsze, łatwiejsze w montażu i przechowywaniu, a także pochłaniają światło (nie odbija się w nich oświetlenie kościelne ani lampy błyskowe). Dekoracje na Boże Narodzenie wykonujemy z własnych przygotowanych grafik religijnych, których przez wiele lat działalności zebraliśmy w naszej bazie kilkadziesiąt, a także z plików graficznych, zdjęć lub obrazków, przesłanych do nas przez poszczególne parafie. Nasze największe zrealizowane zamówienia na wydruki bożonarodzeniowe miały około 100 mkw. Bannery religijne przekraczające szerokości druku naszych maszyn zgrzewamy ze sobą, a następnie wykończamy zgodnie z zamówieniem. Wydruki bożonarodzeniowe w większości wykończane są tunelami na górze i na dole, w które można wsunąć drewniany drążek lub metalową rurkę.
Ile kosztują banery na Boże Narodzenie
Ceny bannerów bożonarodzeniowych i wydruków adwentowych zależą od tego, ile metrów kwadratowych ma dana grafika. Dla produktów w rozmiarach 1-5 mkw. cena wynosi 85 zł/mkw, przy rozmiarach z zakresu 6-20 mkw. – 79 zł/mkw, a powyżej 21 mkw. – 69 zł/mkw. W przypadku produktu o bardzo dużej zadrukowanej powierzchni istnieje możliwość negocjacji ceny.
Do ceny wydruku należy doliczyć koszt przesyłki kurierskiej, czyli około 30 zł za jedną paczkę do 30 kg.

Jak zamówić banery na Boże Narodzenie w a3.com.pl

Zamówienia na wydruki bożonarodzeniowe przyjmujemy telefonicznie, mailowo i osobiście. Nasze propozycje bożonarodzeniowe zawarte są w katalogu wysyłanym do parafii, dostępnym również na naszej stronie internetowej. Coroczne uzupełniamy naszą ofertę o nowe grafiki, które można zamówić lub wykorzystać jako inspirację. Każda z przedstawionych w katalogu grafik ma swój symbol, np. BN-025c, a następnie podane są proporcje, np. 1:2. Pierwsza pozycja oznacza wysokość grafiki, a druga jej szerokość. Trzecie oznaczenie odnosi się do przykładowych wymiarów, jakie można zamówić, zachowując proporcje, czyli nie naruszając oryginalnego widoku. Jeżeli chcemy otrzymać wydruk w innych proporcjach, musimy się natomiast liczyć z utratą części obrazu. Zazwyczaj zamówienia na tła do szopki bożonarodzeniowej wymagają pewnej zmiany proporcji, czym zajmują się nasi graficy. Większość grafik potrafimy dopasować do potrzeb naszych klientów i sugerowanych przez nich wymiarów.
Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej firmie.