+48 32 230 10 90

Banery Kościelne na okres Wielkanocny

Banery i obrazy na Wielkanoc

Banery Koscielne na Adwent i Boze NarodzenieBanery Koscielne na Triduum PaschalneBanery Koscielne na okres WielkanocnyBanery kościelne na Komunię ŚwiętąBanery Kościelne na BierzmowanieOłtarze i Banery na Boże CiałoBanery Kościelne na Tajejmenice RóżańcaBanery z Najświętszą Maryją PannąBanery z Jezusem ChrystusemBanery z Papieżem, Świętymi, BłogosławionymiWydruki OkolicznościoweObrazy i Obrazki Religijne, Grafika Liturgiczna

Bannery Wielkanocne

Od 1998 roku, kiedy nasza firma A3 Producent Flag jako pierwsza w Polsce zainwestowała w maszyny do druku wielkoformatowego na materiałach PCV, do grona naszych licznych odbiorców dołączyła większość parafii w kraju. Każdego roku do wszystkich parafii wysyłamy katalog z propozycjami wydruków na cały rok liturgiczny. Znajdują się w nim bannery na Boże Narodzenie lub Triduum Paschalne, wydruki na okres Wielkanocny, Pierwszą Komunię lub bierzmowanie, ołtarze na Boże Ciało i wiele innych propozycji z wizerunkami błogosławionych i świętych, dostępnych w naszej bazie graficznej.

Bannery na Wielki Post

Bannery Wielkanocne, tła do grobu Chrystusa, tła do ciemnicy i bannery na czas Wielkiego Postu drukujemy na materiałach PCV o gramaturze 600 g/mkw lub materiałach poliestrowych o gramaturze 200 g/mkw lub 100 g/mkw. Dekoracje Wielkanocne, zarówno na materiałach bannerowych, jak i poliestrach, drukowane są na maszynach o szerokości druku do 320 cm. Większość wydruków Wielkanocnych umieszcza się wewnątrz kościołów, dlatego polecamy szczególnie materiały poliestrowe o gramaturze 200 g/mkw, które są lżejsze, łatwiejsze w montażu i przechowywaniu, a także pochłaniają odbijające się światło z kościelnego oświetlenia.
Dekoracje na Wielkanocne uroczystości wykonujemy z naszych przygotowanych grafik religijnych, których w swoich zasobach mamy bardzo wiele. Korzystamy również z plików graficznych, zdjęć lub obrazków, przesłanych do nas przez poszczególne parafie. Nasze największe bannery wielkanocne, wydrukowane jako gotowy produkt, miały około 100 mkw. Bannery religijne, które przekraczają szerokości naszych maszyn drukarskich, zgrzewamy ze sobą i wykończamy krawędzie według zamówienia. W tym celu potrzebne są nam informacje o tym, jak zamontowane będą wielkanocne wydruki, aby dopasować wykończenie do miejsca, w którym będzie się znajdował Chrystusowy grób lub ciemnica.
Cennik – bannery na Wielkanoc
Ceny bannerów wielkanocnych, wydruków na Wielki Post lub tła do Chrystusowego grobu zależą od ilości metrów kwadratowych wydrukowanej grafiki religijnej. Dla produktów w rozmiarach 1-5 mkw. koszt wynosi 85 zł/mkw, przy rozmiarach z zakresu 6-20 mkw. – 79 zł/mkw, a powyżej 21 mkw. – 69 zł/mkw. W przypadku produktu o bardzo dużej zadrukowanej powierzchni istnieje możliwość negocjacji ceny.
Do ceny samego wydruku należy doliczyć koszt przesyłki kurierskiej, czyli około 30 zł za jedną paczkę o wadze do 30 kg. Dostawa odbywa się następnego dnia roboczego po odbiorze przesyłki z siedziby naszej firmy.

Jak zamówić banery Wielkanocne w a3.com.pl

Zamówienia na wydruki wielkanocne przyjmujemy telefonicznie, mailowo i osobiście. Nasze propozycje wielkanocne zawarte w katalogu wysyłanym do parafii, dostępnym również na stronie internetowej. Coroczne uzupełniamy naszą ofertę o nowe grafiki, które można zamówić lub wykorzystać jako inspirację. Każda z grafik przedstawionych w katalogu ma swój symbol np. WN-26, a następnie podane są proporcje, np. 1:1,88. Pierwsza pozycja oznacza wysokość grafiki, a druga jej szerokość. Trzecie oznaczenie to przykładowe wymiary, jakie można zamówić, zachowując proporcje grafiki, czyli nie naruszając oryginalnego widoku. Jeżeli jednak chcemy zamówić daną grafikę w innych proporcjach, musimy się liczyć z utratą części obrazu. Większość zamówień na tła do Chrystusowego grobu wymaga niewielkiej zmiany proporcji w celu dopasowania wydruku do określonego miejsca w kościele. Nasi graficy zajmują się jak najlepszym dostosowaniem danej grafiki do potrzeb klienta.
Serdecznie zapraszamy do zakupu naszych produktów.